Cześć!  Nazywam się Kamil Turek i jestem „pełnoetatowym”
Fotografem Ślubnym, do czego dochodziłem przez ostatnie kilka lat.

    Uwielbiam świeżo paloną kawę, dobrą kuchnię, w szczególności sushi i zachody słońca. Często zarywam nocki, podczas których najlepiej mi się pracuje. Jeżdżę na motocyklu i odwracam się na widok klasyków i sportowych aut. Zwykle zasypiam przy Netflixie lub Audiobookach. Prowadzę firmę o nazwie Enimo, rozwijam mały startup oraz piszę bloga Ekopolitka.
Zdjęcia oglądałem od dziecka, aż któregoś dnia w moje ręce dostał się pierwszy cyfrowy aparat i stwierdziłem, że znalazłem się w odpowiednim miejscu. Tak zostało do dziś, tylko zabawki się zmieniają.

Reportaż ślubny staram się wykonać w sposób dokumentalny czyli elegancko ale klasycznie, w stylu, który pozwoli na lata zapamiętać tą niepowtarzalną uroczystość. Na życzenie niweluję niedoskonałości Par Młodych podczas obróbki, o czym dokładniej dowiecie się w poradniku.

W aktualnej ofercie daję do wyboru odbitki w drewnianym pudełku oraz pendrive lub piękną fotoksiążkę najbardziej cenionej w świecie fotografów firmy Crystal Albums, których mniejszą wersję można zamówić również dla rodziców lub świadków.

Zapomniał bym dodać… jestem z Małopolski, dokładnie z Nowego Sącza, ale chętnie dojadę również na teren Śląska oraz Podkarpacia, a w szczególnych przypadkach nawet dalej.

W przypadku współpracy ze mną, przechodzimy na „Ty”, niezależnie w jakim wieku jesteście, co daje komfort i wygodę dla obu stron.

Zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie lub MyWed

Prowadzę legalnie działającą firmę w sektorze usług fotograficznych.
(NIP: 7343052365)