Cześć!  Nazywam się Kamil Turek i jestem „pełnoetatowym”
Fotografem Ślubnym, do czego dochodziłem przez ostatnie kilka lat.

    Uwielbiam świeżo paloną kawę, dobrą kuchnię, w szczególności sushi i zachody słońca. Jako pasjonat motoryzacji jeżdżę na motocyklu i odwracam się na widok klasyków i sportowych aut. Zwykle zasypiam przy Kindlu lub Netflixie natomiast w samochodzie słucham różnorodnej muzyki. Prowadzę firmę o nazwie Enimo. W międzyczasie rozwijam mały startup oraz prowadzę bloga Ekopolityka.
Zdjęcia oglądałem od dziecka, aż któregoś dnia w moje ręce dostał się pierwszy cyfrowy aparat i stwierdziłem, że znalazłem się w odpowiednim miejscu. Tak zostało do dziś, tylko zabawki się zmieniają 🙂

Decydując się na mnie, możecie mieć pewność, że materiał, który oddam, będzie obrobiony w najwyższej trosce o jakość i szczegóły. Reportaż ślubny staram się wykonać w sposób dokumentalny czyli elegancko ale klasycznie, w stylu, który pozwoli na lata zapamiętać tą niepowtarzalną uroczystość. Plener natomiast to pole do popisu, gdzie nie musimy się niczym ograniczać. W aktualnej ofercie daję do wyboru odbitki w drewnianym pudełku od Kraina Drwala lub piękną fotoksiążkę manufaktury Crystal Albums w których sam jestem zakochany. Szczegóły dotyczące współpracy ustalam indywidualnie by sprostać oczekiwaniom.
Zapomniał bym dodać… jestem z Małopolski, dokładnie z Nowego Sącza, ale chętnie dojadę.

Zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie gdzie często wrzucam nowości.

Prowadzę legalnie działającą firmę w sektorze usług fotograficznych.
(NIP: 7343052365)