Współpraca

Cześć! Jestem Kamil i bardzo lubię robić zdjęcia, w szczególności reporterskie, ślubne, lifestylowe. Raczej wszędzie gdzie jestem mam ze sobą aparat, czy to imprezy czy różne wyjazdy.

Jako totalnie pochłonięty pasją staram się ciągle w tym rozwijać i poprawiać swój warsztat wzorując się na fotografach z całego świata. Najlepiej odnajduję się w klimacie reportażu, gdzie ciągle coś się dzieje, a także luźne sesje i portrety, nie do końca zaplanowane, łączące ze sobą emocje i klimat różnych miejsc.

Cokolwiek będziemy wspólnie tworzyć, możecie mieć pewność, że materiał, który oddam, będzie obrobiony w najwyższej trosce o jakość i szczegóły. Reportaż ślubny staram się wykonać w sposób dokumentalny, który pozwoli na lata zapamiętać tą niepowtarzalną uroczystość. Plener natomiast to pole do popisu, gdzie nie musimy się niczym ograniczać.

Jeśli chcecie zrobię dla Was również piękną fotoksiążkę firmy Crystal Albums w których sam jestem zakochany. Mogę podzielić się również namiarem na kamerzystów oraz operatora drona, którzy uatrakcyjnią Waszą pamiątkę.

Szczegóły dotyczące współpracy ustalam indywidualnie by sprostać oczekiwaniom. 
Zapomniał bym dodać… jestem z Małopolski, ale chętnie dojadę w każdy zakątek Polski, a na plener nawet dalej.

Zapraszam do obserwowania mnie na Facebooku i Instagramie gdzie często wrzucam nowości.